Sesja narzeczeńska – co to jest?

W naszej ofercie mamy sesje narzeczeńską jako sesje samą samą w sobie oraz jako element pakietu ślubnego.

Sesja narzeczeńska jak sama nazwa mówi jest dedykowana narzeczonym ale i nie tylko, jeśli po prostu masz tą drugą połówkę i chcecie zrobić sobie prezent na rocznicę, urodziny czy inną okazję – to dlaczego nie.


Drugim wariantem jak na początku wspomniałem jest sesja narzeczeńska jako element pakietu ślubnego. Często kiedy rozmawiamy z przyszłymi nowożeńcami pada pytanie po co to albo stwierdzenie mamy przecież sesje ślubną po weselu. To prawda, plener dzienny i nocny robimy po weselu ale podziękowanie rodzicom oraz sesje narzeczeńską robimy dużo przed weselem.

Dlaczego przed weselem? hmm nie tylko z czysto technicznych rozwiązań bo narzeczeństwem jest się przed wesele  ale również po to żeby się poznać i obyć z byciem przed obiektywem, o wiele łatwiej będzie później pracować się w czasie wesela kiedy już trochę się znamy i ten obiektyw nie staje się zimnym szkłem, już oswojonym sprzętem zza którego wychyla się znajoma uśmiechnięta twarz.


Ale najważniejsze, czyli główny powód dla którego tworzymy dla was takie zdjęcia to zatrzymanie chwili w ciekawy czasem i zabawny sposób.

Narzeczeństwo czyli okres w którym przestają was się już pytać czy to ten jedyny/jedyna a wypytują o datę ślubu 🙂 Taki rodzaj sesji jest właśnie na ten niepowtarzalny czas, po ślubie pojawią się dzieci, chrzty, komunie czy inne imprezy i nie już nie będzie czasu aby zrobić zdjęcie “na komodę, na stare lata”.