Pięć sekretów udanego ślubnego zdjęcia

Drodzy RutStudyjczanie ??
W naszych studyjnych krainach rozpoczął się Sezon Ślubny 2018 ??
Przed nami wiele, wiele pracy i obserwacji przeróżnych zachować ??
Mamy dla Was 5 porad/naszych obserwacji którymi mamy zamiar się z wami podzielić.

#1 “NIE UKRYWAJ EMOCJI”

Ślub później wesele to dzień w którym dzieje się wiele, od skrajnej radości do czasami wielkich nerwów. Płacz, śmiech czy pełna powaga – nie staraj się z tym walczyć. Twarz wygląda o wiele lepiej kiedy mimo nerwów nie starasz się sztucznie uśmiechać. Po prostu i zwyczajnie bądź sobą – my wykonujemy reportaż nie sztucznie wypozowane sylwetki z danego dnia.

#2 “SMARTFONOWI FOTOGRAFOWIE”

Każdy z nas posiada wewnętrzne pragnienie uwieczniania wspomnień, rozumiemy to doskonale ??
Niemal w każdej rodzinie znajdzie się ktoś, kto interesuje się fotografią, ten przysłowiowy wujek który kiedyś miał radziecki aparat na kliszę a teraz z duchem postępu ma smartfona ??
Nie wiadomo czemu istnieje przekonanie że trzeba zrobić zdjęcie swoim aparatem który nie do końca technicznie i jakościowo zrobi zdjęcie jak wynajęty fotograf który ma płacone właśnie za robienie zdjęć. Bardzo często fotograf ustawia się ma ten super kadr i nagle ktoś staje przed nim i cyka smartfocie ??
Z grubsza telefonem nie zrobi się zdjęcia które odda to co trzeba, a zabiera czas i ujęcia wynajętemu fotografowi. Fotograf robi zdjęcia i naprawdę później je oddaje, ?? zatem baw się na weselu do rana z partnerką/partnerem nie aparatem ?

#3 “NIE SZUKAJ NAS, ZNAJDZIEMY CIĘ”

Fotograf i kamerzysta, oni na weselu są. Może ich nie widać na pierwszy rzut oka ale oni są i bacznie uwieczniają wszystko co się dzieje. Nie musisz szukać wzrokiem fotografa i krzyczeć tutaj ?? Twoim najważniejszym zadaniem w dniu wesela niezależnie od tego czy to twoje wesele czy jesteś gościem, masz się świetnie bawić do białego rana. ?

#4 “NIE CHOWAJ SIĘ”

Każde zdjęcie, niezależnie od tego czy jest zdjęciem grupowym, tanecznym czy każdym innym jest pamiątką.
Z jednej strony w dniu wesela nie powinno odmawiać się młodym ?? i elegancko ustawić się do zdjęcia grupowego czy innych ??
Z drugiej strony jeśli już naprawdę nie lubisz zdjęć o wiele lepiej wyjść z niewyraźną miną niż chować się po kątach i wyglądać na obrażonego ??
Tak czy owak róbmy sobie zdjęcia z innymi, może teraz uważasz, że źle na nich wychodzisz ale za 10lat czy więcej z pewnością stwierdzisz, że było warto ??
Chyba każdy z nas nieźle się bawi oglądając zdjęcia ze szkoły czy imprez ??

 

#5 “BAW SIĘ”

Każda impreza niezależnie od jej charakteru, organizowana jest przede wszystkim aby dobrze bawić się do samego końca.
Nie siadaj przy stole i po prostu “nie zamulaj” ??
Nie umiesz tańczyć – i co z tego, większość ludzi nie potrafi a drypta sobie pod rytm muzyki ?? wszak na imprezie masz ludzi którzy Cię lubią ?? chyba bo inaczej by Cię nie zaprosili ;p więc nawet jak nie umiesz to nie ma wstydu – sami swoi ??